Your IP: 54.196.190.32
Server Time: 2018-11-20 08:50:35

KAMERA LODOWISKO

11 KOLEJKA RLH 2014/15 - 22.02.2015

XI kolejka rozgrywek RLH w Malborku rozpoczęła się meczem pomiędzy Grom Morąg i gospodarzem Bombers Malbork. Jak na faworyta przystało hokeiści z Malborka od początku prowadzili grę, stwarzając co chwila sytuacje bramkowe. W pierwszej tercji zawodnicy z Malborka prowadzili trzema bramkami, w drugiej strzelili kolejnych osiem, na które Grom odpowiedział trzema trafieniami do siatki.

Mecz zakończył się wynikiem 11:3 dla Bombers Malbork. Tym samym gospodarze są jedyną drużyną, która nie przegrała jeszcze meczu w RLH w tym sezonie wygrywając dziesiąty mecz z rzędu. Bramki dla zwycięskiej druzyny strzelili:

Mariusz Rutkowski i Daniel Rutkowski.

W kolejnym spotkaniu zagrały drużyny Orłów Czersk i Grizzlies Gdynia. Pierwsza tercja bardzo wyrównana, obydwa zespoły strzeliły bramki grając w przewadze po karach nałożonych na zawodników drużyny przeciwnej. W drugiej tylko Orły trafiały do bramki przeciwnika, mecz zakończył się wygraną 6:2 dla Orłów Czersk.

Andrzej Moga.

W ostatnim meczu zagrały drużyny Marvin's Gdansk i EKH Wikingowie Elbląg. Gdańszczanie przyjechali na mecz bez bramkarza, więc między słupkami musiał stanąć zawodnik z pola. Elblążanie nie zmarnowali okazji i wysoko wygrali z osłabioną drużyną Marvin's Fighters. Mecz zakończył się wynikiem 13:1 dla EKH Elbląg. Bramkę honorową dla Marvin's strzelił: Kurkowski, dla EKH strzelali: Ramsz Grzegorz - 3, Stempkowski Tomasz - 3, Jacek Dzwon - 3, Kuchta Tomasz, Wojtek Grzyb, Leonid Eremchuk i Rafał Sokalski po jednej.