^GÓRA
Get Adobe Flash player

...I LOVE HOCKEY...

24.jpg

ODWIEDZINY

555000
Today
Yesterday
This Week
This Month
Last Month
All days
417
345
1527
8446
18871
555000

Your IP: 54.161.118.57
Server Time: 2019-07-17 21:36:41

KAMERA LODOWISKO

5 KOLEJKA RLH 2014/15 - 28.12.2014

Malborscy hokeiści nie zwalniają tempa, po 5 kolejkach są jedyną drużyną z kompletem zdobytych punktów. W niedzielnym meczu rozgrywek w regionalnej Lidze Hokeja na Lodzie, której organizatorem jest UKS Bombek SP3 oraz OSiR Malbork Bombersi zwyciężyli piaty mecz z rzędu, tym razem przeciwnikiem gospodarzy byli zawodnicy z EKH Wiking Elbląg.

Hokeiści z Malborka bardzo szybko strzelili pierwsze bramki prowadząc do przerwy 6 : 0. W drugiej tercji zawodnicy z EKH zagrali na remis strzelając trzy bramki, jednak końcowy wyniki spotkania to 9 : 3 dla Bombers Malbork.

Bramki strzelili dla Bombers:

Robert Gierasimczuk - 4,

Maciej Cyganowski -2,

Rokita Marek,

Rokita Mateusz 

Paweł Badziong po 1,

dla pokonanych :

Grzegorz Ramsz -2 

Bartosiewicz Jacek.

W kolejnym meczu rywalizowały drużyny Gryzzlies Gdynia i Marvin's Gdańsk. Obydwa zespoły pojawiły się na tafli w mocno okrojonych składach, na ławce rezerwowych w drużynie z Gdyni zasiadł tylko jeden zawodnik, Gdańszczanie mieli o jednego więcej. Pierwsze minuty meczu przebiegały pod dyktando Gdynian, po błędach obrony prowadzili już 2 : 0, jednak brak zmieników oraz częsta gra w osłabieniu za przewinienia jakie dopuścili się zawodnicy Gryzzlies coraz bardziej uwidaczniała przewagę przeciwnika. W drugiej tercji to Marvin'si wykazali się większą wytrzymałością i kondycją wygrywając ostatecznie 6 : 2.

Bramki strzelili dla Marvin's :

Artur Podracki - 4 ( król strzelców sezonu 2013/14) 

Marcin Libert - 2,

dla Gdyni :

Arek Michalski 

Piotr Leszczyński.

W ostatnim meczu zagrały drużyny Media Team Gdańsk i Grom Morąg. W pierwszej tercji Mediacy pomimo przewagi nie potrafili znaleźć drogi do bramki, częściej udawało się to zawodnikom z Morąga. W drugiej odsłonie meczu do siatki rywali trafiali tylko gdańszczanie. Mecz zakończył się wynikiem 10 : 4 dla Media Team Gdańsk.

Bramki strzelili w tym meczu :

Szymon Tywczyński - 5,

Robert Wereda

Arkadiusz Olszewski po 2,

Waldemar Skolimowski 

Artur Pokorski po 1

dla Gromu :

Stanisław Horodniczy - 3 

Dariusz Napiątek - 1

Jednak zgodnie z regulaminem za grę nieuprawnionego zawodnika ( bramkarz, który grał już z drużyną EKH ) w drużynie z Gromu, wynik zostanie zweryfikowany jako walower - 5 :0. Bramki nie zostaną uwzględnione w klasyfikacji strzelców.

W tabeli prowadzi Bombers Malbork przed Media Team Gdańsk i Orły Czersk.
Tabela po VI kolejce:
1. Bombers Malbork - 15 pkt.
2. Media Team Gdańsk - 9 pkt.
2. Orły Czersk - 7 pkt.
3. EKH Elbląg - 6 pkt.
5. Grom Morąg - 4 pkt.
6. Marvin`s Fighters - 3 pkt
7. Grizzlies Gdynia - 0 pkt.


Na wniosek drużyny Marvin's w VI kolejce zamiast Malborka zagrają zawodnicy z Gdańska ( Bombers pauza), w VII kolejce w trzecim meczu zagrają Malbork - Czersk ( Marvin's pauza ).


Za tydzień 4 stycznia VI kolejka rozgrywek od godz 8 Orły Czersk - Marvin's Gdańsk, Grizzlies Gdynia - Grom Morag i Media Team Gdańsk - EKH Wiking Elblag, pauza - Bombers Malbork. Zapraszamy na lodowisko OSiR przy ul Mickiewicza 59.