Your IP: 54.196.190.32
Server Time: 2018-11-20 08:50:50

KAMERA LODOWISKO

5 KOLEJKA RLH 2014/15 - 28.12.2014

Malborscy hokeiści nie zwalniają tempa, po 5 kolejkach są jedyną drużyną z kompletem zdobytych punktów. W niedzielnym meczu rozgrywek w regionalnej Lidze Hokeja na Lodzie, której organizatorem jest UKS Bombek SP3 oraz OSiR Malbork Bombersi zwyciężyli piaty mecz z rzędu, tym razem przeciwnikiem gospodarzy byli zawodnicy z EKH Wiking Elbląg.

Hokeiści z Malborka bardzo szybko strzelili pierwsze bramki prowadząc do przerwy 6 : 0. W drugiej tercji zawodnicy z EKH zagrali na remis strzelając trzy bramki, jednak końcowy wyniki spotkania to 9 : 3 dla Bombers Malbork.

Bartosiewicz Jacek.

W kolejnym meczu rywalizowały drużyny Gryzzlies Gdynia i Marvin's Gdańsk. Obydwa zespoły pojawiły się na tafli w mocno okrojonych składach, na ławce rezerwowych w drużynie z Gdyni zasiadł tylko jeden zawodnik, Gdańszczanie mieli o jednego więcej. Pierwsze minuty meczu przebiegały pod dyktando Gdynian, po błędach obrony prowadzili już 2 : 0, jednak brak zmieników oraz częsta gra w osłabieniu za przewinienia jakie dopuścili się zawodnicy Gryzzlies coraz bardziej uwidaczniała przewagę przeciwnika. W drugiej tercji to Marvin'si wykazali się większą wytrzymałością i kondycją wygrywając ostatecznie 6 : 2.

Bramki strzelili dla Marvin's :

Artur Podracki - 4 ( król strzelców sezonu 2013/14)

Marcin Libert - 2,

dla Gdyni :

Arek Michalski

Piotr Leszczyński.

W ostatnim meczu zagrały drużyny Media Team Gdańsk i Grom Morąg. W pierwszej tercji Mediacy pomimo przewagi nie potrafili znaleźć drogi do bramki, częściej udawało się to zawodnikom z Morąga. W drugiej odsłonie meczu do siatki rywali trafiali tylko gdańszczanie. Mecz zakończył się wynikiem 10 : 4 dla Media Team Gdańsk.